• +48 500 403 218
  • biuro@edu-service.pl
  • Rzeszów

Akredytacje

Certyfikat jakości TGLS QUALITY ALLIANCE

Znak jakości stanowi potwierdzenie faktu, że instytucja, która go posiada działa zgodnie z ogólnie przyjętymi procedurami i normami przyjętymi w branży. Pozwala również na realizację usług dofinansowanych ze środków publicznych za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Podmiot uprawniony do realizacji usług z możliwością dofinansowania poprzez Bazę Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze. Dzięki niej można podnieść kompetencje i kwalifikacje. Koncepcja zakłada możliwość swobodnego wyboru podmiotu, z którym przedsiębiorcy i ich pracownicy podniosą swoje kwalifikacje. Baza pozwala w prosty i szybki sposób znaleźć usługi rozwojowe, odpowiadające na potrzeby użytkowników.

Członkostwo w Polskiej Organizacji Wsparcia Biznesu

To organizacja oferująca szeroki wachlarz możliwości, aby pomóc  członkom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w swojej branży. Organizują regularne wydarzenia, takie jak konferencje, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania networkingowe, które łączą liderów biznesu, ekspertów, inwestorów i innowatorów.

Centrum Egzaminacyjne ECDL wraz z laboratoriami mobilnymi

Przeprowadzamy egzaminy ECDL/ICDL, wyznaczające standard kompetencji użytkowników technologii informatycznych. Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym ECDL  oraz Instytucją Walidującą CUK-pp.

Egzaminy: ECDL BASE, ECDL Advanced,  ECDL Expert, ECDL Profile DIGCOMP, ECDL Profile, CUK-pp, e – Urzędnik, e – Nauczyciel, e – Citizen

Zapewniamy :

  • Kompleksowe szkolenie,
  • Organizację i przeprowadzenie egzaminów,
  • Certyfikat ECDL/ICDL
Skip to content